foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9 foto10


МЕНЮ

Календар Подiй

Січень, 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

 П’янкова Тетяна Юріївна 

художниця

Мистецький світ художниці Тетяни П’янкової незвичайно світлий, теплий, ліричний.

Народилася   П’янкова   Тетяна   Юріївна   18   травня   1991   року   в  м. Олександрія Кіровоградської області. У 2012 році закінчила Комунальний вищий навчальний заклад «Олександрійське училище культури» за спеціальністю «Декоративно-прикладне мистецтво». З 2016 року працює в Олександрійському районному будинку культури художником-постановником народного аматорського театру.

З 2001-2005 роки навчалася в Олександрійській дитячій художній школі, де оволоділа програмою образотворчого мистецтва.

Тетяну Юріївну на створення картин надихає природа і квіти. Сама художниця розповідає, що є місця і відчуття, які не описати словами. Зате ці місця можна намалювати з усією проникливістю, яскравими фарбами, самими дзвінкими почуттями.

Мисткиня пише картини аквареллю та маслом, в техніці вітраж та солоного тіста.

Детальніше...

Гончаренко Альона Сергіївна

художниця 

Народилася  Гончаренко  Альона  Сергіївна  16  липня  1990  року  в  м. Олександрія Кіровоградської області. У 2012 році закінчила Харківську державну академію культури за напрямком «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія». З 2013 року працює на посаді головного спеціаліста відділу культури і туризму Олександрійської районної державної адміністрації.

Зі світом образів і фарб познайомилась в Олександрійській дитячій художній школі. З дитинства з великою цікавістю і задоволенням художниця вивчала і шукала в написанні картин техніки і прийоми, що несуть в собі найголовніше - здатність викликати у глядача певні емоції, настрій.

У 2015 році взяла участь у виставці кіровоградського художника Андрія Надєждіна в обласному Центрі народної творчості з чудернацько-шоколадними виробами, які створені у техніці художньої графіки шоколадом.

Загалом в творчому доробку художниці вишиті в техніці «хрестик» картини, вишиванки; вишиті бісером ікони та вишиванки; вироби у техніці художньої графіки шоколадом. 

 

Детальніше...

  Лебедева Галина Володимирівна 

майстриня  в’язання  гачком,  бісероплетіння  та   виготовлення  прикрас                зі  стрічок

Народилася Лебедева Галина Володимирівна 29 квітня 1970 року в місті Олександрія. У 1978 році завдяки своїй няні Поліні Кіндратівні у інтернаті, в якому навчалася, перейняла досвід в’язання гачком. 

Зацікавались та самостійно освоїла бісероплетіння, виготовлення прикрас зі стрічок, а з годом стала розробником власних виробів.

Загалом в творчому доробку майстрині в’язаний гачком одяг, головні убори, прикраси, ляльки.

Детальніше...


  Скалозуб Наталія Вадимівна  

майстриня вишивки, бісероплетіння та в’язання і пошиву м’яких іграшок

Народилася Скалозуб Наталія Вадимівна 06 березня 1978 року в м. Кременчук Полтавської області. У 1997 році закінчила Олександрійське вище педагогічне училище (коледж) за спеціальністю «Вчитель декоративно- прикладного мистецтва та малювання». Працювала художником-оформлювачем на заводі підйомно-транспортного устаткування «Віра-сервіс Інтермаш». З 2011 року працює в ательє «Марія» кравцем з пошиву костюмів для хореографічних колективів. 

У сім’ї Наталії Скалозуб панував культ рукоділля та декоративно-прикладного мистецтва. Захоплення різними видами мистецтва прищепила родина: вишивати навчила бабуся, в’язати – мама, малярству – дідусь.

За роки заняття творчістю Наталія Вадимівна цікавилася різними техніками, видами декоративно-прикладного мистецтва і освоїла філейне в’язання гачком, вишивання картин бісером та бісероплетіння. В творчому доробку майстрині вишиті в техніці «хрестик» та «гладь» картини, рушники, серветки, вишиванки, серед них ікони вишиті бісером; зв’язані гачком серветки, одяг, іграшки, в тому числі серветки, виготовлені у техніці макраме та філейного в’язання гачком; плетені з бісеру дерева, квіти та великодні яйця.

 

Детальніше...

 Ющишена Олена Володимирівна 

майстриня бісероплетіння та живопису

Олена Ющишена народилась у 1961 році 11 вересня у місті Тернопіль, в якому закінчила школу та медичний інститут. Після закінчення інституту сімнадцять років працювала лікарем-неонатологом. Вийшла заміж і родина  Олени Ющишеної та Олександра Діч у 2003 році переїхала на Олександрійщину. Саме наш край надихнув всю родину, включаючи доньку Олену, сина Кирила до плетіння з бісеру, вишивки, живопису та інших видів декоративно-ужиткового мистецтва, яким ще з дитинства почала займатися майстриня. Доречі за порадою бабусі один з онуків, Петро Бакун, якому зараз 5 років, захоплений малюванням.

Можна сміливо сказати, що техніка бісероплетіння на Олександрійщині була впроваджена завдяки цій творчій цікавій родині. Колорит Олександрійського району, людей та архітектуру краю представлено в величезній серії міні-скульптур (магніти) із зображенням туристичних об’єктів села Протопопівки. Родина володіє багатьма іншими видами мистецтва, розписує різні предмети побуту, природний матеріал та овочі, постійно створює нові оригінальні вироби (точковий розпис, акрилова фарба). Останнім часом Олена захопилась відтворенням старовинних ялинкових прикрас з ватного пап’є-маше. 

Вироби, створені родиною, дуже популярні на районних, обласних та Всеукраїнських виставках-ярмарках та мистецьких фестивалях. Завдяки наполегливій праці Олена стала членом Національної спілки майстрів народного мистецтва, а ії творчі роботи, а саме гердани розміщені в каталогах Спілки за 2011 і 2012 роки, виданих спільно з Міністерством культури України.

 

Детальніше...