foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9 foto10


МЕНЮ

Календар Подiй

Січень, 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Кращі традиції закладені на початку діяльності закладу успішно продовжує творчий колектив Олександрійського районного будинку культури

 

Отож організацію інформаційно-методичної підтримки клубних закладів культури, дозвілля та розвитку аматорського мистецтва в районі здійснюють:

Виконуюча обов'язки директора районного будинку культури –Попандапуло Тетяна Анатоліївна (освіта вища),

Методисти за жанрами:

вокально-хоровий – Попандапуло Тетяна Анатоліївна (освіта вища),

театральний   –  Скоблик Віра Валеріївна (освіта вища),

музичний  – Меньшикова Валентина Миколаївна (освіта вища),

хореографічний     - Козинець Наталія Борисівна (освіта не повна вища).

Режисер народного театру Косогоренко Ольга Вікторівна (освіта вища),

керівник народного театру малих форм «Консенсус» Білик Ігор Юрійович (освіта вища).

Художник-постановник народного театру Попандапуло Володимир Валерійович (освіта вища). Звукооператор Пархомчук Юрій Анатолійович (освіта вища)

акомпаніатор Царініна Валерія Валентинівна (освіта не повна вища)

.

 

 

 

 

 

 

 

Попандапуло Тетяна Анатоліївна

в.о. директора Олександрійського районного будинку культури

 

 

 

 

 

 

 

Скоблик Віра Валеріївна

методист з театрального жанру

народилась 26 березня 1992 року в місті Олександрія. В 2007 році вступила до Олександрійського вищого училища культури. З того часу почався творчий шлях Віри. Вже в юному віці проявила себе, як відповідальна та цілеспрямована особа, брала активну участь у соціальному та культурному житті училища. Виступала на міських та училищних заходах в складі естрадно–духового оркестру «Джазкласікбенд» та  як ведуча.

Після закінчення училища в 2011 році вступила до Центральноукраїнського Державного Педагогічного Університету в м. Кропивницький, де здобула освіту за спеціальністю психологія. По закінченню вишу повернулася до рідного міста. Любов до мистецтва не залишала Віру. Тому з 2018 року почала брати участь у виставах народного театру  Олександрійського районного будинку культури .

З липня 2019 року працює на посаді методиста з театрального жанру в Олександрійському  районному будинку культури.

 

 

 

 

 

 

 

 

Меньшикова Валентина Миколаївна

методист з музичного жанру

Народилась 22 липня 1973 року в м. Олександрія. В 1988 році вступила до Олександрійського педагогічного училища ім. Сухомлинського на музично-педагогічний відділ. У 1992 році закінчила училище з відзнакою і вступила до Київського державного педагогічного університету ім. Драгоманова за спеціальністю «Музика та художня культура». З 1997 по 2006 роки працювала викладачем музично-теоретичних дисциплін в Олександрійському училищі культури. Валентина Миколаївна- це творча особистість. Вона є автором гімну для Олександрійської жіночої гімназії та Олександрійського училища культури. Її пісні, у виконанні її ж вихованців, неодноразово отримували нагороди на місцевих, обласних і всеукраїнських конкурсах. У виконанні заслужених артистів України Лариси Недін та Володимира Оберенка, пісні Меньшикової звучали в ефірі українського радіо. 25 лютого 2004 року на базі Олександрійського УВП УТОС Меньшиковою В. М. була заснована вокальна студія «Аколада». Цей колектив був активним учасником міських та обласних заходів, неодноразово перемагав у всеукраїнських оглядах-конкурсах художньої самодіяльності, багато гастролював по Україні. З квітня 2019 року Валентина Миколаївна працює на посаді методиста з музичного жанру в Олександрійському районному будинку культури.

 

 

Козинець Наталія Борисівна

методист з хореографічного жанру

Творча, активна, харизматична особистість, з неординарним підходом до постановки хореографічних композицій. Є засновником та керівником зразкового аматорського хореографічного колективу «Авантюрин».

Як методист з хореографічного жанру вболіває не лише за свій колектив, а й за колективи всього району.  Вона гарний педагог і психолог – знає, як зацікавити, захопити ідеєю не тільки дітей, а й хореографів інших колективів, вміє знаходити особистий підхід до кожного.

Активно працює над розвитком хореографічного жанру в районі, надає методичну та практичну допомогу керівникам колективів.

Щорічно організовує Відкритий регіональний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Сонячні  танці».

 

 

 

 

 

 

 

 

 Косогоренко Ольга Вікторівна

режисер Народного театру

Народилася 10 липня 1955 року на Миколаївщині, село Володимирівка Казанківського району. В 1975 році закінчила Олександрійське культурно-освітнє училище по спеціалізації керівник аматорського  театрального колективу з відзнакою. За роки навчання в училищі Ольга Вікторівна багато працювала над становленням себе як режисера. Вона знайомилась і вивчала творчий спадок великих режисерів. 

Свій перший повноцінний спектакль молода режисер поставила в 1984 році по п’єсі Ніни Садур «Печка на колесе».

В 90-х роках Ольга Вікторівна викладає режисуру в Олександрійському училищі культури. А з 2005 року займає посаду режисера народного аматорського театру Олександрійського районного будинку культури.

У своїй роботі Косогоренко О.В. прагне професіоналізму та досконалості: вимоглива, в першу чергу, до себе та до акторів. Багато уваги приділяє акторській майстерності. Каже: «Сцена – це полотно, а актори – пластилін, з якого я малюю картину». Головна її мета – постійне підвищення професійного рівня акторів, яке спрямоване не на заучування тексту, а на його усвідомлення.

Режисер шукає креативні підходи до виховання акторів, спонукає їх уникати «штампів». Основа репетиції – спокійна, душевна атмосфера. Поки не вляжуться пристрасті (а кожен актор – це особистість зі своїм характером та багажем життєвих проблем), репетиція не розпочинається.

За час творчої діяльності Ольга Вікторівна поставила більше 20 вистав різних жанрів і напрямків, котрі отримали визнання не лише глядачів, а й професіоналів.

 

 

 

 

 

 

Білик Ігор Юрійович 

методист з вокально-хорового жанру

народився 28 вересня 1987 року. У 2004 році вступив до Олександрійського училища культури на відділ «народна художня творчість» за спеціальністю «інструментальне мистецтво по класу гітари». Під час навчання, Ігор брав активну участь у різноманітних заходах як соліст, так і у складі музичних колективів. Після закінчення училища вступив до мистецького факультету ЦДПУ імені В. Винниченка. Під час навчання в інституті Ігор проявив себе як талановитий вокаліст з прекрасним баритоном. Він був активним учасником різноманітних концертних програм та  вокальних фестивалів. З липня 2019 року працює на посаді режисера театру малих форм в районному будинку культури.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Попандапуло Володимир Валерійович

художник-постановник народного аматорського театру

 

 

Пархомчук Юрій Анатолійович

звукооператор\

Царініна Валерія Валентинівна

Акомпаніатор 

народилася 11 липня 1995 року в м. Олександрія. Ще з дитинства розпочався творчий шлях Валерії, як талановитої скрипальки. Навчаючись у музичній школі, неодноразово приймала участь у міських, обласних та всеукраїнських конкурсах, де посідала призові місця. З 2011р. по 2016р. навчалась в Олександрійському медичному коледжі. Але любов до музики, до мистецтва не залишала дівчину. І в 2018році Валерія вступає до Олександрійського коледжу культури та мистецтв. Під час навчання в коледжі, Валерія проявила себе, як талановита, цілеспрямована особистість. Неодноразово брала активну участь у міських та обласних заходах як солістка, так і в складі оркестру народних інструментів. З серпня 2019 року працює на посаді акомпаніатора в Олександрійському районному будинку культури.