foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9 foto10


МЕНЮ

Афіша

Arrow
Arrow
Slider

Календар Подiй

Грудень, 2019
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Кращі традиції закладені на початку діяльності закладу успішно продовжує творчий колектив Олександрійського районного будинку культури

 

Отож організацію інформаційно-методичної підтримки клубних закладів культури, дозвілля та розвитку аматорського мистецтва в районі здійснюють:

Директор районного будинку культури – Єлсукова Юлія Станіславівна (освіта вища),

Художній керівник районного будинку культури та культурно–дозвіллєва діяльність – Шоколова Тетяна Степанівна (освіта вища),

Методисти за жанрами:

вокально-хоровий – Войтенко Віта Миколаївна (освіта вища),

театральний           – Аушева Юлія Валеріївна (освіта вища),

музичний               – Коврига Олександр Володимирович (освіта вища),

хореографічний     - Козинець Наталія Борисівна (освіта не повна вища).

Режисер народного театру Косогоренко Ольга Вікторівна (освіта вища),

керівник народного театру малих форм «Консенсус» Яшний Олександр Сергійович (освіта не повна вища). Художник-постановник народного театру Пянкова Тетяна Юріївна (освіта не повна вища). Звукооператор та акомпаніатор Горбаченко Євгеній Іванович (освіта не повна вища)

.

 

 

 

 

 

 

 

Барвінський Олександр Якович

директор Олександрійського районного будинку культури

 народився 04 лютого 1962 року на Сумщині. У 1981 році закінчив Дніпропетровське театральне училище, працював актором в Дніпропетровському ляльковому театрі. Потім служба в морській піхоті гвардійської частини двічі Червонопрапорного Балтійського флоту. Та справжню професійну одержимість – керівника, творчої особистості розкрив для себе, для колег, працюючи в Олександрійському районному будинку культури на посаді директора. Тут на повну силу розкрились його творчі, професійні, життєві, громадські орієнтири.

Барвінський О.Я. працював директором районного будинку культури з 1991 року по серпень 2016. Разом з новим керівником до районного будинку культури прибула молодь, з якою розпочався новий сучасний період розвитку культури району. До виконання службових обов'язків Олександр Якович підходить творчо, саме тому колектив районного будинку культури визначався «кращим методичним центром».

За період роботи Барвінського О.Я. директором районного будинку культури зросла виконавська майстерність драматичного колективу та агітаційно-художньої бригади районного будинку культури,

за що ці колективи були удостоєні почесного звання "самодіяльний народний". За ініціативи Олександра Яковича на районному рівні приділяється особлива увага до проблем збереження джерел національної духовності українського народу, утвердження, пропаганди традиційних свят, звичаїв, обрядів, пісенного фольклору, декоративно-прикладного мистецтва. О.Я. Барвінський -  учасник художньої самодіяльності, виступає як читець, гуморист, драматичний актор, ведучий, бере участь у складанні сценаріїв, концертних програм, організації та проведенні масових заходів. Він уміло експериментує  щодо режисури концертних програм, естетично-художнього вирішення оформлення сцени, акторської майстерності та педагогіки. Має ліричну душу і тверду волю, творчу розкутість і цілеспрямованість – утверджувати себе в житті, творити прекрасне, незалежно від сфери, в якій працюєш та спеціальності, яку здобув.

 Барвінський О.Я. здійснює методичне керівництво сільськими закладами культури клубного типу, розвитком  аматорського мистецтвав в районі, сприяє підвищенню фахового рівня працівників клубних закладів , шляхом проведення районних семінарів, практикумів. Об’єднує в собі якості керівника, організатора,

Приділяє певну увагу покращенню матеріально-технічної  бази будинку культури. Здійснює свою роботу відповідно до функціональних обов’язків. В колективі користується повагою та авторитетом. З серпня 2018 року по червень 2019 працював керівником народного аматорського театру малих форм "Петриківська громада" Новопразького СБК №2. З червня 2019 року знов приступив до обов'язків директора Олександрійського районного будинку культури.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шоколова  Тетяна Степанівна

художній керівник районного будинку культури

36 років працює в культурі, до того ж з одним записом про місце роботи у трудовій книжці. Професійний меседж: Пізнати себе і навколишній світ через призму Творчості.

Тетяна Степанівна здійснює організацію інформаційно-просвітницької, методичної, культурно-дозвіллєвої діяльності  в клубних закладах району, проводить роботу  по збереженню та відродженню народних звичаїв, традицій, обрядів, координує розвиток любительського руху в районі, спеціалізується на впровадженні інноваційних технологій роботи в громадах, через просування ідеї створення Центрів місцевої активності на базі сільських будинків культури серед їх персоналу, приділяє увагу вдосконаленню і поширенню нових форм, методів культури і дозвілля. Проводить семінари, практикуми, тренінги, профіквести для культпрацівників району.

Тетяна Шоколова – талановитий сценарист. Сотні сценаріїв і дійств на її рахунку - неповторних, щоразу з якоюсь особливістю чи родзинкою. Вона ж і ведуча - більше 25 років проводила районні заходи, творчі звіти, фестивалі, конкурси. Свого часу більше 10 років була учасницею вокального тріо «Гармонія» районного будинку культури.

Окрім основної професійної діяльності вона - громадський лідер, президент Благодійного товариства «Олександрійський районний благодійний інформаційно-консультативний центр», експерт Соціальної лабораторії в рамках Національної програми «Роль соціальної взаємодії державних закладів культури і недержавних організацій», здійснює проектну діяльність направлену на розвиток благодійності, подолання інформаційної ізольованості  віддалених сіл, демократичні перетворення, соціальну відповідальність, активність, соціальне партнерство в громадах, постійно співпрацює, як з вітчизняними так і зарубіжними культурно-мистецькими товариствами, громадськими організаціями, яким не байдужа пісня, історія, рідна мова, звичаї та традиції нашого народу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Скоблик Віра Валеріївна

методист з театрального жанру

народилась 26 березня 1992 року в місті Олександрія. В 2007 році вступила до Олександрійського вищого училища культури. З того часу почався творчий шлях Віри. Вже в юному віці проявила себе, як відповідальна та цілеспрямована особа, брала активну участь у соціальному та культурному житті училища. Виступала на міських та училищних заходах в складі естрадно–духового оркестру «Джазкласікбенд» та  як ведуча.

Після закінчення училища в 2011 році вступила до Центральноукраїнського Державного Педагогічного Університету в м. Кропивницький, де здобула освіту за спеціальністю психологія. По закінченню вишу повернулася до рідного міста. Любов до мистецтва не залишала Віру. Тому з 2018 року почала брати участь у виставах народного театру  Олександрійського районного будинку культури .

З липня 2019 року працює на посаді методиста з театрального жанру в Олександрійському  районному будинку культури.

 

 

 

 

 

 

 

 

Меньшикова Валентина Миколаївна

методист з музичного жанру

Народилась 22 липня 1973 року в м. Олександрія. В 1988 році вступила до Олександрійського педагогічного училища ім. Сухомлинського на музично-педагогічний відділ. У 1992 році закінчила училище з відзнакою і вступила до Київського державного педагогічного університету ім. Драгоманова за спеціальністю «Музика та художня культура». З 1997 по 2006 роки працювала викладачем музично-теоретичних дисциплін в Олександрійському училищі культури. Валентина Миколаївна- це творча особистість. Вона є автором гімну для Олександрійської жіночої гімназії та Олександрійського училища культури. Її пісні, у виконанні її ж вихованців, неодноразово отримували нагороди на місцевих, обласних і всеукраїнських конкурсах. У виконанні заслужених артистів України Лариси Недін та Володимира Оберенка, пісні Меньшикової звучали в ефірі українського радіо. 25 лютого 2004 року на базі Олександрійського УВП УТОС Меньшиковою В. М. була заснована вокальна студія «Аколада». Цей колектив був активним учасником міських та обласних заходів, неодноразово перемагав у всеукраїнських оглядах-конкурсах художньої самодіяльності, багато гастролював по Україні. З квітня 2019 року Валентина Миколаївна працює на посаді методиста з музичного жанру в Олександрійському районному будинку культури.

 

 

Козинець Наталія Борисівна

методист з хореографічного жанру

Творча, активна, харизматична особистість, з неординарним підходом до постановки хореографічних композицій. Є засновником та керівником зразкового аматорського хореографічного колективу «Авантюрин».

Як методист з хореографічного жанру вболіває не лише за свій колектив, а й за колективи всього району.  Вона гарний педагог і психолог – знає, як зацікавити, захопити ідеєю не тільки дітей, а й хореографів інших колективів, вміє знаходити особистий підхід до кожного.

Активно працює над розвитком хореографічного жанру в районі, надає методичну та практичну допомогу керівникам колективів.

Щорічно організовує Відкритий регіональний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Сонячні  танці».

 

 

 

 

 

 

 

 

 Косогоренко Ольга Вікторівна

режисер Народного театру

Народилася 10 липня 1955 року на Миколаївщині, село Володимирівка Казанківського району. В 1975 році закінчила Олександрійське культурно-освітнє училище по спеціалізації керівник аматорського  театрального колективу з відзнакою. За роки навчання в училищі Ольга Вікторівна багато працювала над становленням себе як режисера. Вона знайомилась і вивчала творчий спадок великих режисерів. 

Свій перший повноцінний спектакль молода режисер поставила в 1984 році по п’єсі Ніни Садур «Печка на колесе».

В 90-х роках Ольга Вікторівна викладає режисуру в Олександрійському училищі культури. А з 2005 року займає посаду режисера народного аматорського театру Олександрійського районного будинку культури.

У своїй роботі Косогоренко О.В. прагне професіоналізму та досконалості: вимоглива, в першу чергу, до себе та до акторів. Багато уваги приділяє акторській майстерності. Каже: «Сцена – це полотно, а актори – пластилін, з якого я малюю картину». Головна її мета – постійне підвищення професійного рівня акторів, яке спрямоване не на заучування тексту, а на його усвідомлення.

Режисер шукає креативні підходи до виховання акторів, спонукає їх уникати «штампів». Основа репетиції – спокійна, душевна атмосфера. Поки не вляжуться пристрасті (а кожен актор – це особистість зі своїм характером та багажем життєвих проблем), репетиція не розпочинається.

За час творчої діяльності Ольга Вікторівна поставила більше 20 вистав різних жанрів і напрямків, котрі отримали визнання не лише глядачів, а й професіоналів.

 

 

 

 

 

 

Білик Ігор Юрійович 

методист з вокально-хорового жанру

народився 28 вересня 1987 року. У 2004 році вступив до Олександрійського училища культури на відділ «народна художня творчість» за спеціальністю «інструментальне мистецтво по класу гітари». Під час навчання, Ігор брав активну участь у різноманітних заходах як соліст, так і у складі музичних колективів. Після закінчення училища вступив до мистецького факультету ЦДПУ імені В. Винниченка. Під час навчання в інституті Ігор проявив себе як талановитий вокаліст з прекрасним баритоном. Він був активним учасником різноманітних концертних програм та  вокальних фестивалів. З липня 2019 року працює на посаді режисера театру малих форм в районному будинку культури.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Пянкова Тетяна Юріївна

художник-постановник народного аматорського театру

Закінчила у 2012 році Комунальний вищий навчальний заклад «Олександрійське училище культури», декоративно-прикладне мистецтво.

Розробляє на основі вивчення сценарних матеріалів декоративно-художнє оформлення вистав; створює ескізи і макети декорацій, костюмів, гриму, меблів, бутафорії згідно з загальним творчим задумом режисера; організовує і виконує оформлювальні роботи.

Тетяна Юріївна в театрі несе величезну відповідальність і її роботу направду важко переоцінити. ЇЇ творчість підпорядковується певним правилам і водночас має цілісний окремий статус. Роботи художниці – це той унікальний  штрих, що складає гармонію у палітрі вистави, враховуючи  задум режисера, акторів та інших складових колективного творіння – вистави, та водночас –самобутність.

Роботи театрального художника – це обличчя театру. Завдяки почуттям, які Тетяна Юріївна вкладає в колір, у форму тканин, в текстуру, в оформлення сцени, залежить, і те, які емоції отримує глядач, як він сприймає виставу.

Для П’янкової Т.Ю. сцена є саме тим місцем, де реалізовуються власні творчі ідеї

 

 

 

 

Горбаченко Євгеній Іванович

звукооператор, акомпаніатор

Забезпечує звукове, світломузичне оформлення культурно-дозвіллєвих  заходів, районних свят, фестивалів, конкурсів, репетицій колективів. Сприяє забезпеченню фонограм, музичних матеріалів для музичного супроводу заходів в клубних закладах культури Олександрійського району.