foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9 foto10


МЕНЮ

Календар Подiй

Січень, 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

5 жовтня 2018 року в приміщенні Олександрійського районного будинку культури відбувся традиційний відкритий районний фестиваль-конкурс сучасної естрадної пісні «Зірковий мікрофон». Відкрила  свято  голова Олександрійської районної ради Коріненко Ольга Анатоліївна, побажавши всім учасникам гарних вражень та перемоги.

У фестивалі - конкурсі взяли участь 34 учасники: солісти і дуети віком від 6 років Олександрійського району та міста Олександрії. Виступ конкурсантів оцінювало компетентне журі за 5-ти бальною шкалою за такими критеріями: виконавський рівень, оригінальність сценічної інтерпретації, вдалий підбір репертуару, сценічний одяг та сценічна культура. У складі журі були: голова журі – викладач хорових дисциплін КВНЗ «Олександрійського коледжу культури і мистецтв» Соловйова Вікторія Володимирівна; члени журі  – дипломант міжнародного пісенного конкурсу «Бегущая по волнам» Донець Олена  Володимирівна; директор районного центру дитячої та юнацької творчості Демченко Оксана Володимирівна; музикант, викладач по класу гітари та фортепіано, гітарист муніципального ансамблю «Мелодія» м. Олександрії Долгорученко Дмитро Олегович; секретар журі – Петренко Наталія Володимирівна 

Переможці відкритого фестивалю-конкурсу були нагороджені цінними подарунками, дипломами І, ІІ, ІІІ ступеню та Гран-Прі.

У номінації «Солісти віком 6 – 10 років» дипломом І ступеню відзначено  Кіру Фіснер з міста Олександрії, дипломом ІІ ступеню – Сергія Арендаренко з Цукрозаводського будинку культури, керівник Ірина Шульга, дипломом ІІІ ступеню Дар’ю Шкуринську з Новоселівського сільського будинку культури, керівник Володимир Григоріченко.

У номінації «Солісти  віком 11 – 15 років» диплом І ступеню отримала Антоніна Зінченко з Олександрійсьского районного будинку культури, керівник Віта Войтенко; диплом ІІ ступеню – Аліна Омельяненко з Головківського сільського будинку культури, керівник Олена Ігнатьєва; диплом ІІІ ступеню – Цибульський Захар з міста Олександрії.

У номінації «Солісти 16 – 20 років» диплом І ступеню виборов Кристіан Гоню з міста Олександрії; диплом ІІ ступеню – Ярослав Шульга з міста Олександрії; диплом ІІІ ступеню – Ангеліна Іліка з Попельнастівського сільського будинку культури, керівник Ольга Чорнобривець.

У номінації «Солісти 20 – 30 років» дипломом І ступеню відзначено Діану Сергієнко з Олександрійського ПОГ УВП УТОС, керівник Микола Барбуца; дипломом ІІ ступеню – Дар'ю Перепелицю з міста Олександрії.

У номінації «Солісти віком 30 і більше років» диплом І ступеню отримала Вікторія Бутова з міста Олександрії; диплом ІІ ступеню – Юлія Лубяна з Березівського сільського будинку культури,  керівник Дар’я Ратушняк; диплом ІІІ ступеню – Світлана Вітренко з Піщанобрідського сільського будинку культури, керівник Вікторія Єфіменко.

У номінації «Дитячі дуети» дипломом І ступеню відзначено Діану Ковбасу та Єлизавету Пилипчинець з Михайлівського сільського будинку культури, керівник Ольга Ковбаса; дипломом ІІ ступеню  – Катерину Макєєву та Аріну Сайко з міста Олександрії; диплом ІІІ ступеню – Сергія Арендаренко та Івана Лебідя з Цукрозаводського будинку культури, керівник Ірина Шульга.

У номінації «Дорослі дуети» диплом І ступеню отримали Любов Гончарова та Володимир Степанюк з Новоселівського сільського будинку культури, керівник Володимир Григоріченко; диплом ІІ ступеню – Зоя Нечепоренко та Дар’я Ратушняк  з Березівського сільського будинку культури, керівник Дар’я Ратушняк; ІІІ ступеню – Альона Бутова та Вікторія Бутова з міста Олександрії.

Найвищу нагороду «Гран-прі» відкритого районного фестивалю-конкурсу «Зірковий мікрофон» виборола  Анна Подкур з міста Олександрії.

Фестиваль пройшов вдало, вдячний глядач отримав естетичну насолоду, а учасники – смак перемоги. Окрасою свята був аматорський хореографічний колектив «Авантюрин» Олександрійського районного будинку культури, керівник Наталія Козинець.