foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9 foto10


МЕНЮ

Календар Подiй

Січень, 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Гостинний театральний фестиваль «ТеАРТ» - унікальна театральна площадка на Олександрійщині. Вже втретє навесні ми даруємо прихильникам театрального мистецтва зустріч із прекрасним, цьогоріч зібравши театральні колективи Олександрійщини, Кропивницького та Кременчука. Комедії, ліричні казки, філософські роздуми – все в одному флаконі!

В програмі театрального фестивалю «ТеАРТ»: вистави на всі смаки.

Всі заходи "ТеАРТу" відбуватимуться за сприяння Олександрійської районної державної адміністрації в приміщенні Олександрійського районного Будинку культури по вул. Діброви, 27.

Офіційне відкриття фестивалю відбудеться 12 квітня о 09.30 із показу ліричної казки О. Веселова «Сонечко і сніговички» Кіровоградського академічного обласного театру ляльок. Режисер - Ольга Гнатюк. 

Лірична казка про співчуття і самопожертву заради ближнього. Веселі Сніговички вирушають на пошуки Сонечка, щоб умовити його не приходити зарано і дати їм подовше пожити. Але під час подорожі вони зустрічають голодних і змерзлих мешканців лісу. Співчуваючи малечі, Сніговички продовжують свій шлях, але вже з іншими намірами.

Продовжить театральний вечір 12 квітня о 18.00 прем’єрним показом комедії «Як бути принцесою» за мотивами п’єси І. Васьковської «Казка» Кременчуцький народний студентський театр-студія «Лілея». Режисер – Катерина Сазонова.

Це чарівна історія про казкових злодіїв, які хочуть повернути собі славу, що була колись. Для цього чахлику невмирущому та його вірному слузі Антону потрібно якимось чином потрапити на бал! Звісно вони не можуть прийти туди власною персоною, завдання стати принцесою отримує єдина дочка володаря Варвара! Навчити цьому ремеслу майже безнадійну особу береться полонений Федір! Він зустрінеться обличчям з багатьма проблемами, але як завжди головною може стати кохання…..

13 квітня о 14.00 чорна комедія Неди Неждани «Той, що відчиняє двері» народного аматорського театру Олександрівського сільського Будинку культури. Режисер – Валентина Жовтоножко.

В чорній комедії сучасного українського драматурга Неди Неждани дві жінки, замкнені в моргу і тероризовані дзвінками невідомих, трактують ситуацію надто кардинально – від потойбіччя до ядерної війни, від путчу до нападу бандитів, пристосовуючись до всього легко і з гумором. Та найстрашнішою стає свобода…

Завершує театральний фестиваль 14 квітня о 18.00 народний аматорський театр Олександрійського районного Будинку культури прем’єрним показом комедії «По ревізії» М. Кропивницького. Режисер – Ольга Косогоренко.

Волосний старшина вже більше тижня лагодиться їхати на ревізію по хуторах і селах. Проте кожного дня напивається до нестями і не може здійснити свого наміру. Його писар справляє подібний «ритуал» по ближніх селах. Зображені в комедії безглуздість роботи бюрократичного апарату подає через влучну деталь: майже всі циркуляри, що надходять до сільської управи, писар кладе «під сукно». Вони здаються конче важливими в департаментах і канцеляріях, але зовсім не потрібні в реальному житті.

«ТеАРТ» обіцяє бути цікавим та задовольнити смаки олександрійців різних уподобань та віку.

Вартість квитка 25 грн.

Довідки за тел. (066) 1450980.